Menu Close

2014-04-10 “Diena kitaip”

Jonavos pradinė mokykla pirmi metai prisijungė prie Neformaliojo švietimo asociacijos “Jaunimo akademijos ” iniciatyvos dieną praleisti kitaip.

Šią dieną mūsų mokyklos kolektyvas nusprendė praleisti kitaip: veidus pasipuošti originaliais piešiniais ir prie jų derančia apranga bei šukuosena.

Tikslas – mokyklos bendruomenei suteikti geras emocijas, kūrybos džiaugsmą integruojant į ugdymo procesą.

Rytmetis buvo neįprastas. Vieni kitus pasitiko su linksma nuotaika, nuostaba. Mokiniai ir mokytojos į mokyklą atėjo „kitokie“. Kurie neturėjo galimybės pasigražinti namuose, mokykloje jiems padėjo klasės draugai, mokytojos ir tėveliai. Vaikai džiaugėsi ir maloniai buvo nustebinti, kad jų mokytoja buvo kitokia negu visada. Mūsų mokyklos šūkį „TAS PATS, TIK KITOKS“ atspindėjo kūrybos idėjos bei džiaugsmo ir geros nuotaikos trykštantys mokinių ir mokytojų veidai. Ši diena, tikimės, kad taps tradicija mūsų mokykloje. Pamokų kokybė nenukentėjo, o pamokos tapo dar kūrybiškesnės, linksmesnės, draugiškesnės. Pertraukų metu mokiniai turiningai ir kryptingai praleido laiką. Vaikai linksminosi šokant, bendraujant vieni su kitais bei mokytojomis ir dalindamiesi kūrybine patirtimi.

Parengė: Jonavos pradinės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Jolita Skeirienė

Tas pats video YouTube (geresnė kokybė):  http://youtu.be/OcgqGs3yml8

Skip to content