Menu Close

2014-11-10 Tarpklasinės smiginio varžybos

Kūno kultūros pamokose mokiniui reikia įvairumo. Ne visi geba ir mėgsta žaisti krepšinį, futbolą arba lengvąją atletiką. Tokie mokiniai per pamoką būna pasyvūs dalyviai. Sportuoja iš reikalo. Mokytojo pareiga mokinį sudominti, atskleisti jo prigimtines galias.

Smiginis nuo kitų netradicinio sporto šakų skiriasi tuo, kad kūno kultūros pamoka integruota su matematikos pamoka, nes pasiektus rezultatus reikia skaičiuoti mintinai. Be to, žaidimas mokiniams ne tik nuima stresą, nuovargį, pakelia nuotaiką. Per treniruotes, varžybas jaunimui ugdomos solidarumo, savitarpio pagalbos ir garbingo žaidimo nuostatos.

2014 m. lapkričio  10 d. mokykloje vyko tarpklasinės  smiginio varžybos, kuriose savo rankos taiklumą išbandė  16  mokyklos mokiniai.  Šia sporto šaka susidomėjo 4 c klasės mokytoja metodininkė Zita Garbašauskienė. Jau dvejus metus jos klasės mokinės Kotrynos  mama   Rytė  Banaitienė  padeda organizuoti smiginio varžybas. Klasėje. O šiais metais padėjo organizuoti ir tarpkalsines varžybas. Dalyviai turėjo teisę mesti du kartus po 5 strėlytes.  Varžybų metu išaiškėjo nugalėtojai :

1 vieta – 3 c klasė

2 vieta – 3 a klasė

3 vieta – 4 c klasė.

 

Parengė direktorė Birutė Prasauskienė

Skip to content