Menu Close

2015-09-24  Viktorina „Mes -europiečiai“

2015 m. rugsėjo 24 d. Jonavos pradinėje mokykloje įvyko 4 klasių mokinių rajoninė viktorina „Mes – europiečiai“, skirta Europos kalbų dienai paminėti. Dalyvavo 5 rajono mokyklų komandos: Jonavos „Lietavos“ pagrindinė mokykla, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija, Jonavos pradinė mokykla, Jonavos Panerio pradinė mokykla ir Jonavos Justino Vareikio progimnazija.

Komandos atkeliavo paruošę įdomią namų užduotį – pasirinktos ES šalies pristatymą-vaidinimą. Viktorinos metu teko pakeliauti po Europos šalis-“stoteles”, pagal  nuotraukas  atspėti  šalis ir užrašyti jų pavadinimus, atsakyti į klausimus iš skaitytų Europos Sąjungos šalių rašytojų kūrinių. Didelio susidomėjimo sulaukė interaktyviosios užduotys, naudojant SMART lentą ir kompiuteriukus. Jų metu komandoms ir jų kapitonams teko parinkti nurodytoms šalims jų vėliavas, pasitikrinti savo žinias iš ES geografijos ir istorijos.

Renginys mokiniams labai patiko. Visi dalyvavę mokiniai ir jų mokytojos buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Dėkojame visiems viktorinos dalyviams ir juos ruošusiems mokytojams.

Anglų kalbos mokytoja  Jurgita Galackaitė

Skip to content