Menu Close

2015-10-09 – 2015-10-16 Projekto  „Olimpinė karta“ veikla su Jonavos vaikų  l/d „Saulutė“ , „Lakštingalėlė“ ,  „Pakalnutė“  priešmokyklinukais

Projekto „Olimpinė karta“ veikloje dalyvauja ir Jonavos vaikų l/d „Saulutė“, „Lakštingalėlė“  bei Vaikų ir jaunimo olimpinio ugdymo šalies mokyklose projekto narė vaikų l/d „Pakalnutė“. Šių darželių priešmokyklinio amžiaus grupių vaikai saulėtą rudens rytą atvyko į Jonavos pradinę mokyklą. Čia vaikus pasitiko ketvirtų klasių mokytojos  Valdonė Šimonytė, Inga Osauskienė, Gintarė Vinciūnienė ir Nijolė Gansiauskienė ir ketvirtokai.
Mokyklos fojė vyko  teorinė dalis. Mokytoja Gintarė Vinciūnienė vaizdžiai pademonstravo olimpinę vėliavą, supažindino su penkiais žiedais, jų spalvomis ir reikšme. Žemėlapyje vaikams pademonstravo penkis žemynus, kurie visada dalyvauja olimpinėse žaidynėse.

Toliau priešmokyklinukų klasėse laukė ketvirtokai. Čia vyko dailės ir technologijų pamoka. Globodami mažesniuosius savo draugus gamino olimpinių žiedų spalvų paukštelius iš popieriaus. Mokiniai ir priešmokyklinukai braižė, karpė, lankstė, klijavo. Po pamokos eksponuoti darbelių visi buvo pakviesti į  mokyklos kiemą. Aptarę savo darbelius, mokiniai su mažaisiais bičiuliais išdėliojo pagamintus paukštelius pagal olimpinius žiedus. Visi džiaugėsi darbo rezultatais, gėrėjosi darbeliais, fotografavosi. Mažieji buvo apdovanoti spalvotais balionais.

Taip pat galite pasižiūrėti video siužetą YouTube: https://youtu.be/eWuN4LkXc9E

Parengė direktorė Birutė Prasauskienė

Skip to content