Menu Close

2016-11-14 iki 2016-11-18 Tolerancijos savaitė 

Jonavos pradinė mokykla kiekvienais metais prisijungia prie Tarptautinės komisijos nacių ir Sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti iniciatyvos ir pamini Tarptautinę tolerancijos dieną.

Šiais metais Tolerancijos dienos simboliu buvo pasiūlytas PAUKŠTIS. Paukščio simbolis dažnai sutinkamas įvairiose religijose ir kultūrose. Balto paukščio reikšmė-meilė, tyrumas, atnešama gera žinia, taika. Tolerancijos dienai pasiūlytą balto paukščio simbolį mielai sutikome ir išplėtojome tolerancijos tema pasikviesdami Jonavos policijos bendruomenės pareigūnę Larisą Pakliną. Ji mielai sutiko pabendrauti su mokyklos mokinių tėveliais, mokytojomis  kalbėdama, diskutuodama apie pakantumą vienas kitam.

Tolerancijos paukščiai sujungė visus mokyklos mokinius ir mokyklos bendruomenę bendram kūrybiniam darbui „Tolerancijos paukštis“ ir papuošė mokyklą. Į svečius pasikvietėme ir mažuosius mūsų draugus-socialinius partnerius Jonavos l/d „Pakalnutė“, „Lakštingalėlė“, „Saulutė“ priešmokyklinės grupės ugdytinius bendram kūrybiniam darbui. Vyko jungtinės dailės ir technologijų pamokos, kuriose mokiniai ugdė pakantumą mažesniam, mokėsi suteikti pagalbą silpnesniam, kaip reikia susipažinti ir kartu dirbti.

Video nuoroda  tolerancijos savaitė mokykloje

Parengė Jonavos pradinės mokyklos socialinė pedagogė metodininkė Jolita Skeirienė

Skip to content