Menu Close

2017-03-08 Sėkmingai įgyvendintas eTwinning projektas

“Friendship Hearts Exchange” (“Apsikeitimas Draugystės Širdelėmis”)

Vasario mėnesį 2c klasės (mokyt. Zita Garbašauskienė) ir anglų kalbos neformaliojo ugdymo užsiėmimus “Hello”(vad. Jurgita Galackaitė) lankantys 2a ir 2b klasių mokiniai (K. Zaranka, S. Milašius, I. Stolpovskytė, E. Navickaitė, N. Rudzinskas, G. Vilkelytė) dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte “Friendship Hearts Exchange”, skirtame Valentino Dienai paminėti. Šiame projekte dalyvavo 14 mokyklų iš 10 šalių: Portugalijos, Suomijos, Graikijos, Lietuvos, Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Italijos, Turkijos, Lenkijos ir Rumunijos.

Tai draugystės projektas tarp mokinių iš skirtingų kultūrų ir šalių. Pagrindinis jo uždavinys – apsikeitimas „Draugystės Širdelėmis” išsiunčiant jas paštu.

Projekto tikslai: ugdyti draugiškumą, bendradarbiavimą tarp mokytojų ir mokyklų, gebėjimą komunikuoti anglų kalba, vykdyti mokytojų sklaidą projekto internetinėje erdvėje.

Dailės ir technologijų pamokoje 2 c klasės mokiniai  kirpo karpinį-simetrišką augalą, juo ir dar širdelėmis puošė savo atvirukus.

Neformaliojo anglų k. užsiėmimų metu mokiniai galvojo ir anglų kalba užrašė savo mintis pateiktiems sakiniams: “Draugystė yra …” ir ” Draugystė – kaip…”. Bendromis jėgomis  sukurti originalūs atvirukai „iškeliavo“ Jungtinės Karalystės ir Graikijos mokyklų mokiniams.

O mūsų mokiniai sulaukė sveikinimų iš 3 projekte dalyvaujančių šalių. Jie džiaugėsi įgyvendintu projektu, o mokytojai dėkojo vieni kitiems už šiltus Valentino Dienai skirtus atvirukus.

Projekto pažyma “Friendship hearts certificate”

Anglų k. mokytoja Jurgita Galackaitė

Skip to content