Menu Close

2017-03-16 Gedimino Dalinkevičiaus koncertas – pradinukams

Jau antri metai, kaip smuikininkas, dirigentas, Kauno kamerinio orkestro įkūrėjas ir politikas Gediminas Dalinkevičius su savo  kolega  keliauja per Lietuvą. Jų misija – su koncertais aplankyti visas Lietuvos  ugdymo  įstaigas – unikali. Muzikantai jau antrą kartą apsilankė mūsų Jonavos pradinėje mokykloje.  Idėja groti klasikinės muzikos pamokas-koncertus mokyklose nėra visai nauja. Taip ir nusprendėm, kiek leidžia laikas ir galimybės, šią Lietuvoje nutrūkusią koncertinę-kultūrinę giją palopyti kalbėjo Gediminas Dalinkevičius.

Kadangi  per mažai šiandien  propaguojama rimtoji kultūra, mokiniai mažai nuvyksta į klasikinius koncertus, o mokykloje yra galimybė pasikviesti profesionalius muzikantus, todėl  nusprendėme kelis kartus metuose organizuoti  netradicines muzikos pamokas. Muzika – tai ne vien natos ar kompozitorių pavardės. Muzika – tai bendravimo priemonė ir būdas, leidžiantis žmogui formuotis, vystytis ir pasirinkti.

Dėkojame direktorės pavaduotojai ugdymui Jolitai Skeirienei ir muzikos mokytojai Inai Sipavičienei padovanojusioms mokiniams profesionalaus muzikanto koncertą.

Parengė direktorė Birutė Prasauskienė

Skip to content