Menu Close

2017-06-06 Stovykla mokiniams

„MAŽASIS OLIMPINIS KAIMELIS“ (II DIENA)

Antrą dieną į stovyklą ,,Mažasis Olimpinis kaimelis“ atvyko draugai iš Kauno šv. Kazimiero progimnazijos. JKKSC stadione visuomenės sveikatos priežiūros specialistė supažindino ir mokė kaip žmogui suteikti pirmąją pagalbą. Vaikai sužinojo kaip padėti sužeistam žmogui.

Jonavos šaulių 2011-osios kuopos šauliai stovyklautojams vedė fizines  pratybas. Didelį įspūdį mokiniams paliko ginklai-muliažai, kurie naudojami karinėse pratybose. Po pratybų vykome į Jonavos „Neries“ pagrindinę mokyklą, kurioje sporto klubo „Sparta“ vadovas Algimantas Bankauskas mokė taisyklingą persivertimą per galvą. Dziudo trenerio ugdytiniai rodė parodomąją jaunųjų dziudo sportininkų programą. Pasibaigus treniruotei keliavome JKKSC kur bokso klubo „Ringas“ treneris Ramūnas Kulbis su savo ugdytiniais supažindino mokinius su šios sporto šakos pradmenimis. Tarp mokinių  ringe vyko kova, tačiau visi prisiminė kilnų elgesį ir pagarbą varžovui.    

Po ilgų sporto pratybų skaniai papietavę keliavome į Jonavos boulingą kuriame ne tik pramogavome, bet  ir sportavome. Žaisdami mėgavomės žaidimu, nepriklausomai nuo mūsų pasiekto rezultato, nes vadovavomės olimpiniu principu  – svarbiausia DALYVAUTI, o ne laimėti. Dienos pabaigoje šnekėjomės apie Pagarbos vertybę ir rinkome ,,Pagarbos“ nominacijos laimėtojus. 

Parengė pradinio ugdymo mokytoja Gintarė Vinciūnienė

Skip to content