Menu Close

Adventinis paramos vakaras “Pasidalinkite gerumu”

Adventas yra metas ruošti kelius: atnaujinti senuosius, taisyti apleistus, nutiesti naujus, nuo žmogaus prie žmogaus: tėvų pas vaikus, vaikų pas tėvus, kelius link kaimynų, kelius link esančių toli nuo mūsų, papuolusių į bėdą… Bet dažnai, žvalgydamiesi į tolį, nepastebime, kas yra visai čia pat, kad pagalbos ir palaikymo reikia esantiems šalia mūsų.

Gruodžio 11-osios ir 12-osios vakarais mūsų mokyklos fojė rinkosi tėveliai, klasėse šurmuliavo mokiniai. Mokytojų ir mokyklos darbuotojų darbo laikas užsitęsė iki vėlumos. Mokyklos bendruomenė rinkosi į Adventinius paramos vakarus „Pasidalinkime gerumu“.  Vakarai buvo skiriami Elzei ir Gabrieliui. Elzės mama Jolita ir Gabrieliaus tėtis Vygandas dirba mūsų mokykloje. Jie pasidalino savo jautriomis šeimos istorijomis bei lūkesčiais.

Mokiniai, išmokę dainelių, šokių, eilėraščių, dalinosi gerumu, Kalėdų laukimo nuotaika. Susirinkusieji pagal galimybes skyrė materialinę paramą, kad Elzės ir Gabrieliaus šeimos galėtų pagerinti savo vaikučių sveikatos būklę. Šie vakarai parodė, kad mūsų mokyklos bendruomenė geba susitelkti, yra vieninga, draugiška ir suprantanti. Ne veltui mokyklos direktorė ne kartą bendruomenę pavadino šeima. Per du vakarus buvo paaukota 4056 Lt. Visi pinigai perduoti Jolitos ir Vygando šeimoms.

Dėkojame visai mokyklos bendruomenei už surengtus gerumo vakarus.

Edita Ruckienė, mokyklos tarybos pirmininkė

Skip to content