Menu Close

Akcija “Geras draugas – šviesoforas!”

2013m. spalio mėn. Jonavos pradinėje mokykloje vyko akcija 1 klasių moksleiviams “ Geras draugas – šviesoforas“. Šios akcijos organizatorė saugaus eismo būrelio vadovė vyresnioji mokytoja Nijolė Gansiauskienė nuolat bendradarbiauja su Jonavos policijos komisariato patrulių būrio specialistu Remigijumi Zdanavičiumi. Šios akcijos tikslas priminti vaikams saugaus elgesio gatvėje ir keliuose taisykles, bet ir suteikti daugiau naujų žinių apie saugų eismą, galimus pavojus, traumas. Pirmokėliai su lydimu savo klasių mokytojų patraukė prie šviesoforo. Mokiniai kartu su policijos pareigūnu  įtvirtino žinias kaip saugiai pereiti gatvę degant šviesoforo signalui.

Policijos pareigūnų siekis – prasidėjus naujiems mokslo metams vaikams suteikti ir įtvirtinti kuo daugiau žinių, kaip reikia saugiai elgtis ir išvengti nelaimingų atsitikimų gatvėje.

Akcijos organizatorė vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja Nijolė Gansiauskienė skatino visus pradinių klasių mokinius susirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu bei kuo greičiau įsigyti atšvaitus.

Parengė                     Vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja Nijolė Gansiauskienė

Skip to content