Menu Close

Akcija “Mus saugo atšvaitai”

Atėjus rudeniui pasitaiko daugiau darganų, ima temti anksčiau ir atšvaitas yra tiesiog būtina priemonė, padedanti paversti matomu ir labiau saugoti ne tik pėsčiąjį bet ir dviratininką, paspirtukininką.

Tad, kad būtume matomi, spalio 25 d. į Jonavos pradinę mokyklą pakvietėme bendruomenės narius į akciją “Mus saugo atšvaitai”. Džiaugėmės, kad organizuoti šią veiklą mums padėjo VŠĮ „Būk saugus“ atstovės Lina Šembergė ir Nijolė Dilevičienė, Jonavos policijos bendruomenės pareigūnės Jelena Pališkienė ir Jūratė Pašvenskienė. Bet daugiausia emocijų sukėlė policijos simboliai Amsius ir Lapinas.

VŠĮ „Būk saugus“ atstovės parengė virtualią edukaciją „Kaip pasigaminti atšvaitą“. Mokiniai stebėjo filmuką „Kaip Amsis moko vaikus taisyklingai naudoti atšvaitą“. Visas priemones atšvaitų gamybai parūpino VŠĮ „Būk saugus“. Po mokymų, mokiniai kibo į darbą. Jaunieji eismo dalyviai gaminosi įvairių formų atšvaitus. Prie atšvaitų gaminimo prisijungė  mokinių mamos. Mokiniai ne tik aktyviai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, gamino atšvaitus, bet ir sužinojo, kaip teisingai ir kada segėti atšvaitą, kaip saugiai elgtis keliaujant į mokyklą.

Pareigūnė Jelena džiaugėsi, kad moksleiviai suprato atšvaito svarbą. Amsius su Lapinu aplankė visas klases, džiaugėsi atliktais darbais. Akciją vainikavo bendra nuotrauka.

 

Būrelio „Saugus vaikas“ vadovė Reda Jurevičienė

Skip to content