Menu Close

Aktyvus rugsėjis 2017

Nuo rugsėjo 10 dienos Jonavos pradinėje mokykloje  vyksta akcija „Aktyvus rugsėjis 2017“. Ją organizuoja LTOK. Mokyklos dalyvaujančios projekte „Olimpinė karta“ įsijungė į šios akcijos veiklas: organizuoja žygius, estafetes, mankštas, lobio ieškojimą, šaradų žaidimą, labirintus, bėgimo varžybas. Šia akcija siekiama skatinti sėkmingai pradėti naujuosius aktyvius mokslo metus.

Fizinio aktyvumo ir sporto pagalba gali būti palaikoma socialinė gerovė ir gebėjimai, stiprinama bendruomenė, ryšiai su šeima, draugais ir bendraamžiais. Tai pat reguliaraus fizinio aktyvumo pagalba galima pasiekti geresnių akademinių rezultatų ir didinti atsparumą stresui. Tai laikas, kuomet mokinius galima įtraukti į mokyklos ar bendruomenės renginius, skatinant bendrauti ir bendradarbiauti, skirtingoms kartoms kurti tarpusavio supratimą.

 Mūsų mokykla rugsėjo 21 dieną organizavo sportinės veiklos atidarymo šventę sporto arenoje, rugsėjo 22 dieną   aktyviai dalyvavo dviračių žygyje, entuziastingi dalyvavo ir pėsčiųjų žygyje, visą rugsėjį ir spalio mėnesį klasės dalyvavo akcijoje „Apibėk mokyklą“, taip pat  įsijungė į  „Solidarumo bėgimą“.

Spalio 3 d.  Jonavos sporto arenoje vyko visuotinė mankšta  ir estafetės. Šią dieną organizavo  Jonavos pradinės mokyklos bendruomenė su  ikimokyklinėmis įstaigomis „Saulutė“ ir „Lakštingalėlė priešmokyklinio ugdymo vaikais. Renginyje dalyvavo apie 120 mokinių. Atvyko ir  LTOK simbolis Ąžuolas, kuris mielai dalyvavo visose estafetėse.

Akcija „Aktyvus rugsėjis 2017“ vyks iki spalio 10 d.

Parengė mokyklos administracija

Skip to content