Menu Close

“English Verse – 2019”

POEZIJOS ANGLŲ KALBA DEKLAMAVIMO ŠVENTĖ
“ENGLISH VERSE-2019”

Balandžio 17-ąją Jonavos pradinėje mokykloje vyko rajono 3-4 klasių mokinių eilėraščių anglų kalba deklamavimo šventė “English Verse – 2019”.

Tai – pirmasis ir, tikėtina, tapsiantis gražia tradicija renginys. Renginį inicijavo Jonavos pradinės mokyklos anglų kalbos mokytoja Jurgita Galackaitė. 15 mokinių ir jiems padėjusios pasiruošti mokytojos iš 9-ių Jonavos mokyklų su jauduliu rinkosi į pavasarinę poezijos šventę. Ją pradėjo 2b klasės mokinių nuotaikingas pasirodymas – angliška dainelė apie pavasarį (muzikos mokytoja – Ilma Budnikienė). Po tartų sveikinimo žodžių, pristatytos vertinimo komisijos ir vertinimo kriterijų  vienas po kito pasirodė mažieji skaitovai, sužavėję žiūrovus savo išraiškingu deklamavimu, taisyklinga tartimi bei perteikta eilėraščių nuotaika.

Mūsų mokyklai atstovavo 3b klasės mokinė Rusnė  Renkauskaitė ir 4b klasės mokinė Emilija Jonaitytė. Jas šventei ruošė anglų k. mokytoja Jurgita Galackaitė.

Vertinimo komisija, vadovaujama Jonavos R. Samulevičiaus progimnazijos anglų k. mokytojos L. Vaitkutės, pasirodymus vertino pagal nuostatuose skelbiamus vertinimo kriterijus ir skyrė nominacijas už išraiškingiausius, drąsiausius pasirodymus, taisyklingą tarimą, nuotaikingiausią ir ilgiausią  eilėraščius, taip pat ir žiūrovų simpatijas.

Mūsų mokyklos mokinei Rusnei komisija skyrė nominaciją už išraiškingiausią, o Emilijai – už drąsiausią pasirodymus.

Visi dalyviai apdovanoti Jonavos pradinės mokyklos padėkos raštais ir atminimo dovanomis – ženkleliais.

Šventė ir mokytojams, ir mokiniams padovanojo gerą nuotaiką. Tai buvo puiki proga mažiesiems skaitovams tobulinti ir kaupti sceninę patirtį.

Anglų k. mokytoja J.Galackaitė

 

Skip to content