Menu Close

Gyvūnų diena

Kasmet spalio 4 dieną visas pasaulis švenčia Gyvūnų dieną. Jos esmė – prisiminti ir kartu pasidžiaugti, kokią svarbą mūsų gyvenime turi gyvūnai. Ta proga mokykloje buvo organizuota pasaulio pažinimo pamoka 1 -4 klasių mokiniams. Į pamoką  rinkosi ne tik mokiniai, tėveliai, tačiau ir jų augintiniai (žiurkėnai, jūros kiaulytės, vėžlys, šunys, katės, papūgos, žiurkėnai, šinšilai ir kt.). Į mokyklą atvyko Jonavos gyvūnų mylėtojų klubo „Jonavos keturkojai“ vadovės Gintarė Varžinskienė ir Dalia Kopūstienė. Vadovės įdomiai papasakojo apie gyvūnus, jų priežiūrą bei globą. „Jie, būdami panašūs į mus, turi teisę niekada nejausti alkio ir troškulio, nepatogumo, baimės, skausmo ir kančios bei elgtis pagal prigimtinius poreikius“- kalbėjo Gintarė Varžinskienė.

Vadovės paskatino prisijungti mokyklos bendruomenės narius prie akcijos, organizuojamos spalio 4-5 dienomis prekybos centre “Norfa“. Pamokos pabaigoje visi mokyklos mokiniai apdovanoti vėliavėlėmis ir saldžiais prizais.

Labdara nesiekiant naudos, dalijama meilė ir rūpinimasis silpnesnių už save gerove formuoja geriausias visuomenės vertybes, tad būkime teigiamo pokyčio dalimi.

Skip to content