Menu Close

“KINGS” Matematikos finalas jau įvyko!

2018 m. lapkričio 17 dieną vykusiame Tarptautinės olimpiados KINGS matematikos finale sveikinomės su gabiausiais Lietuvos matematikais!

Nuo pat ankstyvo ryto iki pat šeštadienio vakaro, KINGS komanda stengėsi rūpintis tiek olimpiados skaidrumu, tiek mokinių, tėvelių bei mokytojų gera nuotaika! Tariame didelį AČIŪ .

Taip pat tikime, jog ne mažiau svarbu yra sužinoti matematikos finalo rezultatus – juos skelbsime po 5-7 dienų! Kaip pasitikrinti rezultatą:

*Rezultatai bus skelbiami mokinio anketoje – kiekvienas mokinys, su dalyvio kodu ir slaptažodžiu (duomenys tie patys, su kuriais mokiniai sprendė kvalifikacines ir parengiamąsias užduotis) prisijungęs prie savo asmeninės anketos, galės pasitikrinti kaip jam sekėsi finale!

*Rezultatai bus skelbiami mokytojo anketoje – mokytojai, savo anketose užregistravę mokinius, galės matyti kiekvieno iš jų rezultatus.

PRIMENAME! Prizus laimės ne tik kiekvienos klasės trys gabiausieji, bet ir vienas sėkmingiausias matematikos olimpiados finalistas, kuriam atiteks RIEDIS!

Dar kartą dėkojame patiems gabiausiems Lietuvos mokiniams, kurie prisijungė prie KINGS bendruomenės šį šeštadienį ir taip pat nekantriai, kaip ir Jūs, laukiame rezultatų ir pirmųjų prizininkų!

Mūsų mokyklos antrų  klasių mokiniai taip pat dalyvavo olimpiadoje. Nekantriai laukiame dalyvių: Vanesos Sipavičiūtės, Viltės Lašinos, Vakarės Vitkauskaitės, Luknės Mikalajūnaitės, Dominyko Baltaičio rezultatų.

 

KING komanda

Skip to content