Menu Close

Konstitucijos dienos minėjimas mūsų mokykloje

Šią progą pažymime įvairiais renginiais. Konstitucijos dienai dėmesį skyrėme ir mes Jonavos pradinės mokyklos mokiniai – dalyvavome Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Pilietinio ugdymo skyriaus inicijuotoje pilietinėje akcijoje „Konstitucija gyvai”. (Akciją mokykloje  organizavo pradinio ugdymo  mokytoja Ona Černikauskienė). Mokiniai susirinko po pirmos pamokos į mokyklos fojė. Ekrane buvo demonstruojamos skaidrės apie  mokinių teises ir pareigas. Skanduodami tekstą mokiniai atliko judesius.

Ruošdami kolektyvinius klasės darbus (plakatus) klasių valandėlių metu mokiniai skaitė LR Konstituciją, ieškojo joje žmogaus teises ir laisves atspindinčių straipsnių, rinko savo klasėse  aktualiausius ir svarbiausius teiginius, o visa tai aptarė su klasių vadovais . Mokyklos fojė įrengta mokinių plakatų paroda apie mokinių teises ir pareigas.

Mokiniams patiko praleistas laikas kartu. Konstitucijos diena buvo  puiki proga ne tik sužinoti daugiau apie pačią Konstituciją, joje įtvirtintas teises ir pareigas, bet ir galimybė susiburti į bendruomenę, kartu linksmintis. Daugelis nekantravo gauti apdovanojimus už dalyvavimą plakatų konkurse.

Parengė mokyklos administracija

 

   

   

Skip to content