Menu Close

Kur Nemunas užlieja pievas, ten paslaptinga Rusnės sala ir paukščių karalija

Gegužės 27 dieną IVb  klasės (mokyt. Valdonė Šimonytė) ir IIb klasės (mokyt. Leonarda Šimonienė) mokiniai važiavo į ilgai lauktą ekskursiją. Ją vedė gidas Tadas.

Kadangi išvykome labai anksti – net 7 valandą, pusryčiauti teko pakely. Skanu buvo valgyti aukščiausioje automagistralės vietoje! Ten pat spėjome ir įsiamžinti. Toliau keliavome į Rusnės salą. Aplankėme etnografinę sodybą – muziejų, kuriame apžiūrėjome niekada neregėtus prietaisus, įrangą. Todėl buvo įdomu. Pakalnės pažintiniame take matėme pievas, užliejamas potvynių. Uostadvario apžvalgos bokšte, stebėjome nuostabią panoramą į Kuršių marias, užliejamas lankas. Kiek vėliau nuvažiavome į Ventės ragą. Apžiūrėjome paukščių gaudykles.  Mums rodė,  kaip žieduojami sparnuočiai. Vaikai, kurie teisingai atsakė į klausimus, galėjo paleisti paukštį. Ne paparastą, o jau su žiedu. Tie laimingieji buvo Eva Sakalauskaitė, Liepa Auglytė, Gaudvydas Bielo–Petravičius.

Nors kelias buvo netrumpas, bet kelionė atgal neprailgo. Ketvirtokai vedė viktoriną. Kiekvienas turėjo sugalvoti po tris klausimus iš to, ką naujo sužinojo. Su užduotimis puikiai tvarkėsi visi ekskursantai.

Nauji įspūdžiai, gražūs vaizdai nugalėjo nuovargį!

Evelina Miliauskaitė, IVb klasės mokinė

Skip to content