Menu Close

Mokyklos tėvų aktyvo vakaronė “Kalėdiniai meduoliai”

Kalėdų laukimas bei pasiruošimas šiai šventei, be abejonės, atneša kažkiek jaudulio, apmąstymų ir šilumos į kiekvienus namus. Turbūt sutiksite, kad meduoliai yra neatsiejama Advento bei pačių Kalėdų dalis.

Mokykloje pasklido malonus gvazdikėlių, kardamono bei cinamono kvapas, kuris švenčių laukimo nuotaika užkrėtė visus mokyklos aktyvo tėvelius. „Kalėdų senelis“  ( Dmitrij Teslenok) pakvietė į svečius „nykštukes“ Vitalijos Budnikienės  įmonės „Vita ir KO“  darbuotojas, kurios savo  iškeptus meduolius  atvežė į mokyklą. Paruošė glajų meduolių puošimui, pasirūpino visomis priemonėmis.  Kiekvienas tėvelis turėjo galimybę  išbandyti papuošti meduolius. Vienos didelės kalėdinės žvaigždės kampus puošė visų klasių tėvelių aktyvo nariai, puoselėjo savo kūrybinius sugebėjimus piešdami su glajumi  kiekvienas savo kalėdinius meduolius: eglutes ir žvaigždeles.

Kalėdinės vakaronės metu direktorė įteikė kiekvienam tėveliui mokyklos tėvų aktyvo nario pažymėjimus.  Vakaras buvo įdomus ir turiningas, gerai praleistas laikas kartu sustiprino mokyklos vadovų  ir tėvelių ryšius. 

Parengė mokyklos tėvų aktyvo pirmininkas Dmitrij Teslenok

Skip to content