Menu Close

Mūsų mokykla jungiasi prie pilietinės akcijos „Mes – prieš smurtą“

2017 m. kovo mėn. 27 d. 12.00 val. vyks mokinių susitikimas su „Nebūk naivus kelyje“ sąjungos atstovais

Susitikime mokiniams bus kalbama apie saugumą, kad negalima keliauti bet kaip ir su bet kuo, mokiniai bus raginami būti budresniais, aklai nepasitikėti svetimais žmonėmis, aptarsime visas galimas priemones stengiantis išvengti nelaimės. Susitikimo metu vyks ne tik paskaita, bet ir situacijų analizė, pokalbiai su mokiniais, mokymas kaip paskambinti ar parašyti žinutę į pagalbos centrą.

Taip pat kviečiame ir tėvelius, mokytojas, mokyklos darbuotojus  2017 m. kovo mėn. 27 d. 13.00 val. į mokyklos foje diskusijai, kur  būtų kalbama, kaip padėti skriaudžiamam vaikui, kur kreiptis, pastebėjus smurtą, nukentėjusį vaiką ir pan.

VISUS MOKYKLOS BENDRUOMENĖS NARIUS KVIEČIAME

 PRISIJUNGTI PRIE AKCIJOS

„MES – PRIEŠ SMURTĄ“!

„Nebūk naivus kelyje“ sąjunga kviečia mokinius bei mokytojus atnešti nereikalingus diržus, kaip smurto prieš vaikus priemonę ir juos pakabinti  stende arba ant pakabos matomoje vietoje su užrašu: „MES – PRIEŠ SMURTĄ“. Taip išreikšdami protestą prieš diržo naudojimą, auklėjant vaikus.

Šios akcijos vienas iš tikslų – užkirsti kelią smurtui prieš vaikus.

Tikimasi, kad šios akcijos dėka bent kažkiek bus pažabotas smurtas prieš vaikus, o patys vaikai ar mokyklų bendruomenės žinos, ką ir kaip daryti, jei smurtas vis tik bus naudojamas jų aplinkoje.

 

Pagarbiai socialinė pedagogė Jolita Skeirienė

Skip to content