Menu Close

Olimpinio švietimo forumas 2018

Jau ketvirtą kartą Kauno „Žalgirio“ arenoje susibūrė Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir mokyklos – pedagogai, mokyklų vadovai – savivaldybių atstovai, visi besidomintys olimpiniu sąjūdžiu. Kasmet mūsų vis daugiau. Forume dalyvavo 430 dalyvių.

Forumo tema – „Visi skirtingi, bet stiprūs kartu“. Šių metų forume kalbėjome apie sporto ir fizinio aktyvumo koncepciją įvairovei skatinti, sportą kaip priemonę įveikti skirtumus ir universalų būdą ugdyti jaunąją kartą. Pažvelgėme  į praktinius pavyzdžius, kaip sportas pasitarnauja bendrai veiklai įtraukiant žmones su negalia, apjungiant jaunus ir vyresnius, skirtingų tikėjimų ir rasių, mergaites ir berniukus.

 Septyni pranešėjai iš Didžiosios Britanijos, Etiopijos, Prancūzijos ir Lietuvos dalinosi patirtimi, skatinančia atsikratyti stereotipų, į skirtumus pažvelgti kaip į vienijimo galimybę pasitelkus sportą.

Mūsų mokykla taip pat dalyvauja „Olimpinės kartos „ projekte ir forume dalyvavo pradinio ugdymo mokytoja Gintarė Vinciūnienė, kuri yra projekto organizatorė  ir direktorė Birutė Prasauskienė.

Parengė mokyklos administracija

Skip to content