Menu Close

Padėka

Šiandien ateiname čia dar kartą įsitikinę, kiek daug gerų žmonių didelėmis širdimis mus supa. Kai gruodžio pradžioje Viliuko mokytoja paklausė ar nebūtume prieš, jei Mokyklos tarybos iniciatyva organizuojamos akcijos „Dalinuosi gerumu“ herojumi šiais metais būtų mūsų Viliukas, buvau labai giliai sujaudinta. Sutikome, nors prisipažinsiu, dar yra labai sunku priimti žmonių ištiestą ranką. Už kiekvieną fondo sąskaitą pasiekiantį eurą jaučiamės ne tik be galo dėkingi, bet ir skolingi. Bet tą nepatogumą uždengia supratimas, kad mūsų berniukas rūpi ne tik artimiems, bet ir visai nepažįstamiems žmonėms, rūpi nuoširdžiai.
Šiandien, paskutinę dieną prieš atostogas, Vilius gavo visą glėbį linkėjimų, šilumos ir paramos. Per visą mokyklos bendruomenę Viliukui buvo surinkta net 453, 45 €. Dar 275 € pervesta į fondo sąskaitą.
Tariame didžiulį ir nuoširdų ačiū visai Jonavos pradinės mokyklos bendruomenei, direktorei, pavaduotojai, mokyklos tarybai, mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams, mokytojai Onutei ir šauniems klasiokams su tėveliais. Ačiū Jums už Jūsų gerumą ir palaikymą ❤️ Visi surinkti pinigėliai bus skirti Viliaus sveikatos stiprinimui.

Skip to content