Menu Close

Pasaulinė Žemės diena

Kasmet kovo 20 dieną minima pasaulinė Žemės diena, o kovo 22 dieną – vandens diena. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į didžiulę vandens svarbą kiekvienam iš mūsų ir skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį. Pasaulinės Žemės ir vandens dienos mus ragina ir įpareigoja konkrečiais darbais prisidėti prie gamtos puoselėjimo ir saugojimo. Jonavos pradinėje mokykloje šiai datai paminėti vyko integruotos veiklos. Mokiniai rinkosi į mokyklą pasipuošę mėlynos arba žalios spalvos drabužiais, o rytą visus įeinančius į mokyklą sveikino vandens lašeliai ir dalino skirtukus su informacija apie vandens reikšmę žmonijai.

1 b klasės mokiniai aiškinosi, kam yra naudojamas vanduo, kaip jį galima išvalyti ir kaip vandenį reikia taupiai naudoti. Ketvirtokai stebėjo dokumentinį filmą apie vandens svarbą mūsų planetai, degustavo įvairius mineralinius vandenis, tyrinėjo juos pagal sudėtį ir skonį, atliko keletą bandymų su vandeniu.

Vandens ir Žemės dienos kulminacija vyko po pamokų mokyklos galerijoje. Čia susirinkę visi mokiniai iškilmingai pasižadėjo taupiai naudoti vandenį, neteršti gamtos, branginti ir saugoti Žemę.

Mokyklos sveikatos stiprinimo grupė

Skip to content