Menu Close

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė išrinko projekto „Olimpinis mėnuo“ prizų laimėtojus

Lietuvos pradinukai penktus metus iš eilės buvo pakviesti dalyvauti projekte „Olimpinis mėnuo“. Projekto metu net 2,7 tūkst. klasių arba daugiau nei 50 tūkst. vaikų iš visų Lietuvos savivaldybių įsitraukė į fizinio aktyvumo, sveikos mitybos, bendradarbiavimo bei emocinės sveikatos temų veiklas. Šį  projektą globoja ponia Diana Nausėdienė, iš kurios didelį palaikymą jaučiame ne tik mes, bet ir dalyviai.  Į „Olimpinio mėnesio“ projektą įsijungė  ir  Jonavos pradinės mokyklos 2 a klasės mokiniai ( mokytoja Ona Černikauskienė). Projekto metu buvo vykdoma įvairi veikla: susitikimai su sportininkais, pokalbiai – diskusijos apie sveiką mitybą, emocinę sveikatą ir fizinį aktyvumą. Mokiniai praktiškai įgyvendino specialistų paruoštą medžiagą užsiėmimams pamokų, pertraukų metu ir namuose: rinkosi ir valgė sveikesnį maistą, mokėsi jį tausoti,  klasių valandėlių metu  kalbėjo apie savo jausmus, mokėsi juos tinkamai išreikšti, su tėvais kūrė  receptus,  gamino sveiką maistą ir pristatė draugams.

Iš karto po projekto atlikta pedagogų – dalyvių apklausa, kurioje dalyvavo ir Jonavos pradinės mokyklos mokytoja Ona Černikauskienė. Apklausa parodė, kad bendras projekto vertinimas – 9,7/ 10. Taip pat absoliuti dauguma tėvų pedagogų žiniomis (69 proc.) vertina projekto kuriamą naudą vaikams. Beveik visi apklausoje dalyvavę pedagogai (98 proc.) gautą medžiagą planuoja naudoti ir ateityje bei planuoja dalyvauti projekte kitais metais (97 proc.)

Projekto globėja ponia D.Nausėdienė burtų traukimo ceremonijos metu išrinko prizų laimėtojus:  tarp 50 laimėtojų ir JONAVOS PRADINĖS MOKYKLOS 2 A KLASĖ

Skip to content