Menu Close

Rajoninis raiškiojo skaitymo konkursas „Skambėk, gimtasis žodi!”

Į Raimundo Samulevičiaus progimnaziją sugužėjo net 13 dalyvių iš viso Jonavos rajono, kurie nugalėtojais buvo paskelbti savo ugdymo įstaigose. Visus konkurso dalyvius vertino komisija: pirmininkė, R. Samulevičiaus progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Aldona Dėdelienė, Jonavos savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Danutė Ragelienė, Jonavos kultūros centro teatro skyriaus vadovas – režisierius Gediminas Gutauskas ir R.Samulevičiaus progimnazijos teatro mokytoja Inga Šviesaitė.

Mūsų mokykla delegavo dvi mokines iš 1b klasės Luknę Mikalajūnaitę (mokytoja Ilma Budnikienė) ir 1 c klasės Gabiją Dabužinskaitę ( mokytoja Ona Černikauskienė).

Susumavus konkurso rezultatus, be ilgų diskusijų antrą  vietą nuspręsta skirti Jonavos pradinės mokyklos auklėtinei, 1 b klasės mokinei Luknei Mikalajūnaitei (mokytoja –metodininkė Ilma Budnikienė). Laureatė savo pasirodyme raiškiai skaitė kūrinį. O Gabija Dabužinkaitė atžymėta padėkos raštu už dalyvavimą raiškiojo skaitymo konkurse.

Parengė Ona Černikauskienė

 

Skip to content