Menu Close

Respublikinė antrų klasių tikybos viktorina ,,Tikėjimo kelionė”

2022 lapkričio 21 dieną mūsų mokykloje vyko respublikinė antrų klasių tikybos viktorina „Tikėjimo kelionė“. Tai buvo finalinis etapas, į kurį pateko pirmajame etape geriausiai sudalyvavę mokinukai. Į mokyklą sugužėjo net dešimt komandų. Tai Kauno Šv. Kazimiero progimnazijos puiki antrokų komanda su mokytoja Kristina Ališauskiene, Kulvos Abraomo Kulviečio mokyklos mokinukai su mokytoja Milda Bernotiene, Lietavos” pagrindinės mokyklos ir “Lietavos” pagrindinės mokyklos Upninkų skyriaus antrokai su mokytoja Dalia Vitkauskiene, Šveicarijos progimnazijos mokinukai su mokytoja Vilma Žiemiene, Raimundo Samulevičiaus progimnazijos antrokų komanda su mokytoja Daiva Makaravičiene, Bukonių mokyklos- daugiafunkcio centro komanda su mokytoja Jūratė Žemaitaitiene, Neries pagrindinės mokyklos antrokai su mokytoja Larisa Umbrasiene, Panerio pradinės ir Jonavos pradinės mokyklų mokinukai su mokytoja Jūrate Bagdonavičiene.
Viktorinos dalyvius pasveikino Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios dekanas Virginijus Birjotas, o renginį vedė mokyklos direktorė Birutė Prasauskienė.
Kol vaikai dainavo, sportavo, piešė, šoko, vaidino, žaidė įvairius žaidimus ir atsakinėjo į klausimus -vaikus atlydėjusios mokytojos edukacijoje gamino Kalėdinius angelus. Po visų užduočių vaikai buvo pavaišinti bandele ir arbata. Visi mokinukai iškovojo įvairias nominacijas. Pirmąją vietą užėmė Raimundo Samulevičiaus progimnazijos komanda.Trečią vietą laimėjo Panerio pradinės mokyklos antrokai. Antrą vietą ir “Žiniukų” nominaciją iškovojo mokyklos šeimininkų komanda- Liepa, Astijus , Emilija ir Dominykas.
Skip to content