Menu Close

Respublikinis tarpmokyklinis anglų kalbos – dailės ir technologijų projektas „PASVEIKINKIM VIENI KITUS“

Gruodžio mėnesį 4a klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame tarpmokykliniame anglų kalbos, dailės ir technologijų integruotame projekte “Let‘s Greet Each Other (,,Pasveikinkime vieni kitus“).

Projekto tikslas – ugdyti pradinių klasių mokinių kūrybiškumą, skatinti iniciatyvumą ir tarpmokyklinį bendradarbiavimą. Jo metu mokiniai labai kruopščiai dirbo, tobulino anglų kalbos skaitymo ir rašymo įgūdžius, sukūrė savitų darbų.

Dailės ir technologijų pamokoje (mok. I. Osauskienė) mokiniai gamino kalėdinius atvirukus (pasirinkta technika), anglų k. pamokoje (mok. J. Galackaitė) nagrinėjo ir užrašė sveikinimus anglų kalba, prisiminė Kalėdų šventimo tradicijas Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje. Pagamintus darbus išsiuntėme į paskirtą Lietuvos mokyklą – Vilniaus Jono Pauliaus II progimnaziją ir nekantriai laukėme mūsų partnerių  sukurtų bei atsiųstų darbų. Iš atsiųstų atvirukų mokykloje surengėme parodą.

Kiekvienos mokyklos vertinimo komisija vertino atsiųstus kitos mokyklos atvirukus pagal nurodytus vertinimo kriterijus.

Sertifikatai įteikti šiems mūsų mokyklos 4a klasės mokiniams:

Urtei Daugėlaitei, Austėjai Runkevič, Astrai Balnovai, Deimantui Chaneckui. Kitiems dalyvavusiems mokiniams bei jų  anglų kalbos ir  klasės mokytojoms įteiktos padėkos už dalyvavimą.

Anglų k. mokytoja J. Galackaitė

Skip to content