Menu Close

Rugsėjo 1-oji

Paprastai pavasarį ir vasarą vadiname gėlių žydėjimo metu. Pavasaris, vasara ir žiedai tarsi, neatsiejami dalykai. Bet rudenį keliais, keleliais plūsta su gėlių puokštėmis tiek žmonių, kaip reta būna pavasarį ar vasarą. Tai būna rugsėjo pirmąją. Rugsėjo pirmoji šventė visiems-dideliems ir mažiems.

2017-2018 mokslo metų mokslo ir žinių dieną pradėjome Lietuvos valstybės himnu ir mokyklos daina. Valstybinę ir mokyklos vėliavą iškėlė mokyklos direktorės pavaduotoja ūkiui Janina Stankevičienė ir 4 klasės mokiniai. Visus susirinkusius nekantravo pasveikinti mokyklos direktorė Birutė Prasauskienė.  Atvyko net Pepė Ilgakojinė iš visai netoli – Pepės vilaitės esančios Lokės pėdos pramogų parke.

Mūsų šventę papuošė iš vasaros atskubėję šokių studijos „Spindulys“ vaikai, kuriuos mokina šokių vadovė Rima. Šokis „Šakar makar“. Pirmokėlės (Vytautė, Saulė ir Amelija) ir trečiokė Radvilė padeklamavo eilėraštukus apie mokyklą. 1b klasės mokinės Vanesos atliekama daina „Smuiko raktelis“ pažadino smuiko varpeliu visų širdis ir nuteikė darbingiems mokslo metams.

1b klasės mokinės Saulutės mamą Sonatą Misiurevičienė padrąsino ir  pasveikino visus susirinkusius. Mokytoja Ilma Budnikienė pasveikino visą mokyklos bendruomenę su darbingų metų pradžia.

Kad mums, mokiniams, užtektų atkaklumo ir atsakomybės, kad mokytojams nepritrūktų kantrybės ir sveikatos, kad tėvelių akis rečiau temdytų tamsūs debesėliai… 

O Jums, mokiniai, mes linkime, kad būtumėt  smalsūs ir stropūs per pamokas, linksmi ir išradingi per pertraukas.

Parengė Jonavos pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja Jolita Skeirienė

Skip to content