Menu Close

Rugsėjo pirmoji – mokslo ir žinių diena

Rugsėjo 1-osios rytas prasidėjo gatvėmis triukšmingai važinėjančia šventiškai papuoštų automobilių kolona, simboliškai žadinusia miestą ir jo gyventojus, sveikindama Mokslo ir Žinių dienos proga. Mūsų mokyklą atstovavo 4c klasės mokinių Džiugo, Luko šeimos.

Štai ir prabėgo išdykėlė vasara. Atrodo dar taip neseniai statėte smėlio pilis, krykštėte jūros bangose, basi lakstėte po rasotą žolę…šiandien ruduo jau pabėrė pirmuosius auksaspalvius lapus. Visi takai, takeliai suklegėjo vaikiškais balsais, sumirgėjo gėlių puokštėmis mažučiuose delnuose.

70-dešimčiai iš jų šis rugsėjis pirmasis. Džiaugiamės, kad Jonavos pradinę mokyklą  šiais metais papildė linksmas pulkelis mažų žmogučių  – pirmokėlių. Visus mokinius, tėvelius, mokyklos darbuotojus, svečius  mokslo ir žinių dienos proga pasveikino mokyklos direktorė Birutė Prasauskienė

Labiausiai rugsėjo pirmosios dieną  širdelės plakė mūsų mažiausiems, meiliausiems pirmokėliams, kurie dar tvirtai laikėsi už mamų ir tėčių ar senelių rankų, bet širdyje jie pasiryžę dideliam žingsniui. Suskambėjęs skambutis tėveliams priminė, kad reikės daugiau laiko, kantrybės, atsakomybės, meilės skirti savo atžalėlėms. Pasveikinimo padrąsinantį sveikinimo žodį tarė 1b klasės mokinės Edėjos tėtis Dmitrij Teslenok. Džiaugiamės, kad rugsėjo pirmosios šventėje dalyvavo Eugenijus Sabutis Jonavos r. savivaldybės mero pavaduotojas, Jonavos rajono policijos komisariato prevencijos poskyrio Viršininkė Gileta Kisielė. Svečiai  pasveikino mokinius ir teikė dovanėles.

VLC (vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras) padovanojo pasakų herojų pasirodymą.  Buratinas, Malvina ir Pajacas atvyko iš „ Pasakų šalies“ ir nudžiugino svečius šokiu, pakvietė pirmokus padeklamuoti eilėraščius, kuriuos vaikai išmoko vasaros metu.  (Goda 1c, Gertrūda 1b, Agnė 1b, Edėja 1b, Suoma 1a.)

Direktorės pavaduotoja ugdymui Rita Dapšienė priminė,  kad mūsų mokykla yra sveikatą stiprinanti mokykla ir pasveikino 3a klasę antrą kartą tapus „sveikuoliškiausia“ klase, įteikdama 3a klasei UAB„ Ridikiuko“ pakvietimą smagiai ir sveikai praleisti laiką.  Kadangi  mokykla yra ne tik sveikatą stiprinanti mokykla, bet ir sportiškiausia mokykla Lietuvoje tarp pradinių klasių, mokyklos direktorė norėjo pasidžiaugti, kad yra nuolat stiprinama sportinio inventoriaus bazė ieškant rėmėjų. Džiaugiamės, kad AB „ Achema“ ženkliai prisidėjo prie mūsų mokyklos sportinės bazės stiprinimo. Mokyklos direktorė įteikė atminimo dovanėlę su mokyklos atributika AB „ Achema“ generaliniam direktoriui Ramūnui Miliauskui už suteiktą paramą.

Daivą Puišienė 1b klasės pradinio ugdymo mokytoja metodininkė ir mokyklos tarybos narė padrąsino pirmokėlius, tėvelius ir pasveikino kolegas bei svečius.

Pradinio ugdymo mokytojos metodininkės Ilmos Budnikienės paruošti dainininkai  skatino gyventi sveikai ir kas rytą į mokyklą ateiti prisivalgius sveikuolių košės. Dainorėliai  pamokė, kaip smagiai virti košę ir sudainavo dainą “ Viru viru košę”.

2 klasės mokinukai kvietė „ Garsiai , garsiai“  sušokti ir sudainuoti ir linksmu žingsneliu eiti į savo klases- pirmasias gerumo pamokas.

Parengė direktorės pavaduotoja ugdymui Jolita Skeirienė

Skip to content