Menu Close

Saugių vasaros atostogų, mokiniai!

Mokiniams prasideda linksmiausias metų laikotarpis – vasaros atostogos, poilsio ir pramogų metas. Tačiau kartais per didelis atsipalaidavimas atneša nelaimių. Vasaros pavojai vaikų tyko kiemuose, gatvėse, gamtoje, vandenyje. Ar pasiruošę saugiai praleisti vaikų vasaros atostogas, vaikai? – mokslo metų užbaigimo šventėje kalbėjo direktorė.

Direktorė priminė kaip elgtis, kai skambina nepažįstamas žmogus ir ieško tėvų, kurių tuo metu nėra namuose, kaip nepasiduoti provokacijoms ir skambinti pagalbos telefonu. Ką daryti išsijungus signalizacijai ir kaip elgtis su daiktais ir žaisti taip, kad nesusižalotumėt?

Saugus elgesys turi tapti elgesio norma, gebėjimu gyventi saugiai. Išeidami iš namų apžiūrėkite, ar išjungti visi buities prietaisai, ar neveikia viryklės, patikrinkite, ar nebėga vanduo. Nuolat tai prisiminkite.

O kokios vasaros atostogos be pramogų gamtoje. Pavojai tyko mūsų ir čia. Pakartokime sau: negalima šokinėti į vandenį nežinomose vietovėse, kurti laužus miškuose ir parkuose, esant stipriam griaustiniui slėptis po medžiais.

Vykstant į iškylą prisiminkite kokie pavojai gali jūsų laukti gamtoje. Mokinkimės būti drąsiais, nesutrikti, nepasimesti ekstremaliose situacijose, o tai padės mums būti saugiems ir sveikiems.

Skip to content