Menu Close

Savaitė be patyčių

Kovo 14-20 dienomis „Vaikų linija“ jau septintą kartą inicijavo „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2016“, kviesdama visus įvertinti, kas nuveikta ir ką dar būtina padaryti, kad vaikai galėtų užaugti be patyčių. Jonavos pradinė mokykla palaikė šią iniciatyvą ir prisidėjo renginiais, kad patyčių tarp mūsų  būtų mažiau.

„Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ nėra skirta tiktai tam, kad kažką nuveiktume per šią savaitę ir užmirštume patyčias iki kitų metų. Su patyčiomis turime dirbti kiekvieną dieną ir kiekvienas suaugęs ir vaikas turi gebėti atpažinti vykstančias patyčias ir mokėti į jas tinkamai reaguoti. Savaitės be patyčių 2016 m. veiklos:

Mokytojos ir mokiniai  stebėjo ir analizavo mokomąjį filmą” Kaip atpažinti patyčias? Mokiniai gamino lankstinukus „ Žinau, kur rasti pagalbą.“ Pertraukų metu kiekvienos klasės mokiniai dovanojo dainą kitai klasei “Dainuok draugystės dainą kartu”. 3-4 klasių mokiniai, mokytojos  ir jų tėveliai Jonavos Kultūros centre stebėjo filmą šeimai ” Mažasis princas”. Pertraukų metu mokiniai atsinešę įvairių stalo žaidimų ir  kvietė žaisti draugą kartu. Savaitės  pabaigoje  visus 1-2 klasių mokinius ir tėvelius sukvietė „Draugystės vakaras“. Tėveliai turėjo galimybę pasidžiaugti savo vaikučiais ir išklausė mokyklos psichologės patarimų  apie tėvų atsakomybę ir pareigą aktyviai įsitraukti į patyčių situacijų sprendimą, nes vienai mokyklai yra per sunku.

Parengė socialinė pedagogė metodininkė Jolita Skeirienė

Skip to content