Menu Close

Tarptautinis e-Twinning projektas “Christmas Card Exchange Project – 2017”

Gruodžio mėnesį 1-ųjų klasių mokiniai anglų kalbos užsiėmimų metu (anglų k. mokyt. Jurgita Galackaitė) dalyvavo tarptautiniame e-Twinning projekte “Christmas Card Exchange Project “, skirtame artėjančioms Kalėdoms.

Tai draugystės projektas tarp mokinių iš skirtingų kultūrų ir šalių. Pagrindinis jo uždavinys – apsikeitimas atvirukais išsiunčiant juos paštu. Projekte dalyvaujančių  mokyklų mokiniai gamino ir siuntė Kalėdinius atvirukus, juose užrašė Kalėdinius palinkėjimus.   

Projekto dalyviai- 110 užsienio šalių mokyklų, tokių kaip Portugalija, Norvegija, Graikija, Lietuva, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Italija, Turkija, Lenkija, Rumunija, Ispanija, Kroatija.

Prie projekto pakvietėme prisijungti ir Jonavos pradinės mokyklos 3c klasės mokinius (mokyt. Zita Garbašauskienė), kurie, gamindami atvirukus, pritaikė dailės ir technologijų pamokose įgytą vaizduojamąją patirtį.

Dalyvaudami šiame projekte mokiniai tobulino anglų kalbos rašymo gebėjimus, sužinojo apie kitų užsienio šalių kultūrą ir Kalėdų šventimo tradicijas.

Anglų k. mokytoja Jurgita Galackaitė

Skip to content