Menu Close

Tėvų švietimo programa “Drauge su vaiku”

Jonavos pradinėje mokykloje yra vykdoma tėvų švietimo programa „Drauge su vaiku“, kurią parengė mokyklos socialinė pedagogė Ginta Judenienė ir psichologė Ingrida Reipienė. Šių metų vasario 12 d. mokykloje vyko pirmasis tėvų švietimo programos „Drauge su vaiku“ užsiėmimo ciklas. Jo metu vyko žaidimas-prisistatymas, tėveliai išsakė savo lūkesčius programos atžvilgiu bei buvo demonstruojamos skaidrės apie pozityvų vaikų auklėjimą.

Pozityvi tėvystė yra vaikų auginimo būdas, kuomet tėvai, siekdami poveikio vaikų elgesiui, naudoja efektyvius ir pagarbius auklėjimo būdus. Džiugu, kad minėti klausimai ir aktualijos yra svarbios ir mūsų mokyklos bendruomenei, todėl tėveliai noriai įsitraukė į vykdomą programą bei aktyviai joje dalyvavo. Taip pat svečias-atstovas iš Kauno Rokas pristatė mokyklos bendruomenei projektą „Saugi vaiko ateitis – 2020“. Tėvams buvo suteikta informacija, kaip saugiai ir patikimai investuoti pinigus į vaikų ateitį. Aktyvi mama Kristina Dumblienė pasidalijo savo gerąja vaikų auklėjimo patirtimi.

Kitas užsiėmimų ciklas buvo suplanuotas kovo viduryje. Deja, karantinas pakoregavo visų mūsų planus, todėl kiti du numatyti mokymų ciklai neįvyks. Atsižvelgiant į tėvų lūkesčius, programos atžvilgiu, pateikiame mokyklos pagalbos vaikui specialistų parengtas skaidres Jums aktualiomis temomis.

Būkite sveiki, saugokite save ir savo artimuosius!

Tėvų švietimo programos Drauge su vaiku skaidrės 

Parengė: socialinė pedagogė G. Judenienė

Skip to content