Menu Close

Visos dienos mokykla

Nuo šių metų rugsėjo 2 d. Jonavos pradinėje mokykloje įgyvendinama naujovė – visos dienos mokyklos modelis. Visos dienos mokyklos pailgintą dienos grupę lanko visi norintys 1-4 klasių mokiniai, kurių tėveliai ilgai dirbantys ir neturi galimybės, kam palikti savo vaikų.

Dienos grupėje vaikams yra organizuojama įdomi ir turininga veikla, orientuota į kiekvieno vaiko poreikius ir gebėjimus. Įvairių veiklų metu pedagogai suteikia vaikams galimybę lavinti ir ugdyti meninius, pažintinius – kultūrinius, socialinius vaiko gebėjimus. Itin didelis dėmesys skiriamas vaiko saviraiškai ir individualiems gebėjimams ugdyti.

Rugsėjo 18 d. lankėmės Jonavos „Vizija – optikoje“. Viešnagės metu mus maloniai priėmė ir išsamiai papasakojo, kam reikalingi akinukai, optikos konsultantė Justina Savickienė. Vaikai buvo supažindinti su akyčių priežiūra, sužinojo, kokiu atveju dėvimi akinukai, ir kaip tinkamai juos prižiūrėti. Viešnagės pabaigoje, konsultantė patarė vaikams labiau rūpintis savo sveikata, daugiau laiko praleisti gryname ore, o ne prie kompiuterio ekrano. Vaikams buvo įteiktos optikos salono atminimo dovanėlės – balionai, kurie vaikams suteikė daug džiaugsmo.

Dėkojame konsultantei J. Savickienei už įdomų ir išsamų pasakojimą.

Visos dienos mokyklos veikla

Socialinė pedagogė, Ginta Judenienė

Skip to content