Menu Close

Augu Lietuvoje laimingas

Šį konkursą organizuoja VšĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras. Tradicija tapęs ir ketvirtus metus iš eilės organizuojamas konkursas šiemet vėl kvietė vaikus kurti, kūrybiškai išreikšti meilę gimtajam kraštui bei miestui. Šių metų siekis – kūrybiškai  paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Konkurse dalyvavo Jonavos miesto ir rajono vaikai. Viso pateikta konkursui 169 piešiniai, 6 rašiniai bei 58 eilėraščiai.

Mūsų mokyklos jaunųjų literatų būrelio nariai (vadovė Olga Šarapajeva) ir 1 c klasės mokytoja Ona Černikauskienė su savo klasės mokinėmis Gustina Čerkesaite, Austęja Jodelyte, Mėja Šarkunėlyte, Gabija Dabužinskaite, Urte Griesiūte dalyvavo konkurse.   

Savivaldybės Jeronimo Ralio salėje buvo apdovanoti šio konkurso dalyviai ir nugalėtojai. Susirinkusius vaikus sveikino VLC direktorė Joana Gudžiūnienė, meras Eugenijus Sabutis bei prizus įsteigė konkurso rėmėjai. Pasak mero, labai svarbu, kad ugdymo įstaigų pedagogai nevaržo vaikų kūrybinės laisvės, taip pat svarbu, kad visi konkurso dalyviai myli, gerbia bei taip gražiai atvaizduoja Jonavą savo rašiniuose, eilėraščiuose ir piešiniuose.

Nugalėtoja tapo Rūta Muznikaitė Jonavos pradinė mokykla, 4kl. Jaunųjų literatų būrelio vadovė Olga Šarapajeva, kūrinys ,,Tėvynei mylimai“.

Parengė mokytoja Ona Černikauskienė

Skip to content